Styre og tillitsvalgte

NELFOs HOVEDSTYRE 2017-2019:

John Harry Simonstad Hovedstyrets leder
Arendal El Team AS  
Strømsbusletta 78 Mobil 952 58 849
4847 ARENDAL epost: john.harry.simonstad@aeteam.no
   
Rune Kolbeinsvik Utvalgsleder arbeidsgiverutvalget
Electro Automation Austevoll AS  
  Mobil 952 91 901
5394 KOLBEINSVIK epost: rune.kolbeinsvik@el-aus.no
   
Jan Thore Urheim Nestleder/Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Urheims Elektrokompani AS  
Chr. Michelsens gate 9 Mobil 982 21 970
5012 BERGEN epost: jt.urheim@urheim.no
   
Arild Albrigtsen Utvalgsleder Teknisk utvalg
Harstad Elektro AS  
Margrethe Jørgensens vei 3 Mobil 907 77 455
9406 HARSTAD epost: arild@harstad-elektro.no
   
Tore Bakke  
Bravida Norge AS  
Postboks 313 Økern Mobil 909 41 607
0511 OSLO epost: tore.bakke@bravida.no
   
Kjell Anton Dyrhovd  
Dyrhovd Elektro AS
Mobil 992 07 400
3535 KRØDEREN
epost: kjella@dyrhovd.no
   
Knut Gaaserud  
Caverion Norge AS
Postboks 6260 Etterstad Mobil 918 15 318
0603 OSLO epost: knut.gaaserud@caverion.com
 
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS  
Sandstuveien 70 Mobil 915 33 030
0680 OSLO epost: erik@de-elektro.no
   
Alf Hjelmaas  
West Elektro AS  
Omagata 118 Mobil 994 85 966
6517 KRISTIANSUND N epost: alf.hjelmaas@west-elektro.no
   
Kurt Olsen  
Akaso Elektro AS  
Boganesvingen 48 Mobil 928 29 424
4020 STAVANGER epost: kurt.olsen@akaso.no
   
Egil Vårdal  
Holmedal Elektriske AS Mobil: 952 34 850
6982 HOLMEDAL epost: egil.holmedalelektriske.no
   
John H. Waatsveen  
Fjeldseth AS  
Postboks 3055 Lade Mobil 918 66 702
7441 TRONDHEIM epost: john.w@fjeldseth.no

 

Vararepresentanter:



   
Bengt Roger Markussen  
Elektro Team AS
Postboks 413 Mobil 916 75 488
9517 HONNINGSVÅG epost: bengt@elektroteam.as
   
Svein Erik Bjelland  
Bjelland Elektro AS
Smørsund Mobil 911 22 843 
5550 SVEIO epost:post@bjellandelektriske.no
   
Jacob Særsten  
LOS Elektro AS
Hollundsdalen 3 Mobil 481 62 111 
5430 BREMNES epost:jacob@los-elektro.no
   

 

Arbeidsgiverutvalget - AGU:

Rune Kolbeinsvik Utvalgsleder AGU
Electro Automation Austevoll AS Mobil 952 91 901
5394 Kolbeinsvik epost: rune.kolbeinsvik@el-aus.no
   
Einar Jørgensen  
Elektro Bodø AS Mobil 916 36 782
8037 Bodø epost: einar.jorgensen@elektro.no
   
Bjørn Utne  
Bravida AS Mobil 922 55 860
Avd. Sarpsborg epost: bjorn.utne@bravida.no
Postboks 184  
1701 Sarpsborg  
   
Frode Johansen  
ElektroExperten AS Mobil 911 91 681
Industrigata 10A epost: fj@elxp.no
4687 Kristiansand  
   
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS Mobil 915 33 030
Sandstuveien 70 epost: erik@de-elektro.no
0680 Oslo  
   
Ørjan Rognved  
Sønnico As avd. Bergen Mobil: 932 48 129
Postboks 3600 Fyllingsdalen epost: orjan.rognved@sonnico.no
5845 Bergen  
   
 Morten Dolvik  
 Caverion Norge AS  Mobil: 995 17 247
 Postboks 6260 Etterstad  epost: morten.dolvik@caverion.com
 0603 Oslo  
   
 Alf Hjelmaas  
 West Elektro AS  Mobil: 994 85 966
 Omaga 118  epost: alf.hjelmaas@west-elektro.no
 6517 Kristiansund  

 

Næringspolitisk utvalg - NPU:

Jan Thore Urheim Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Urheims Elektrokompani AS Mobil: 982 21 970
Chr. Michelsens gate 9 epost: jt.urheim@urheim.no
5012 Bergen  
   
Thor Bergli  
Smart Elektro AS Mobil: 957 29 178
Jerikoveien 20 epost: thor@smartelektro.no
1067 Oslo  
   
Ronald Dyrhol  
Hareid Elektriske Teknikk AS Mobil: 900 60 874
Hareidmyrane epost: ronald.dyrhol@hareid-elektriske.no
6060 Hareid  
   
Anders Hauglie-Hanssen  
Eltel Networks AS Mobil: 917 58 666
Postboks 343, Alnabru epost: anders.hauglie.hanssen@eltelnetworks.no
0614 Oslo  
   
Nina Hjort  
J.M. Hansen AS Mobil: 416 05 904
Postboks 2604 epost:nina.hjort@jmhansen.no
9273 Tromsø  
 
Kjetil Mikelborg  
Laugstol AS Mobil: 958 32 068
Postboks 244 epost:kjetil.mikelborg@laugstol.no
3901 Porsgrunn  
   
Even Steenvaag Leira  
GK Elektro AS Mobil: 908 87 758
Postboks 70 Bryn epost: even.leira@gk.no
0611 Oslo  
   
Ole Erik Vognild  
Nyvold Installasjon AS Mobil: 959 01 090
Industriveien N 22B epost:ole.erik.vognild@nyinst.no
7340 Oppdal  
   
Vidar Låte (observatør)  
Aventi Technology AS Mobil: 901 39 388
Østre Aker vei 19 epost: vidar.laate@aventi.no
0581 Oslo  

 

Teknisk utvalg - TU:

Arild Albrigtsen Utvalgsleder Teknisk utvalg
Harstad Elektro AS  
Margrethe Jørgensens vei 3 Mobil: 907 77 455
9406 HARSTAD epost: arild@harstad-elektro.no
   
Kjell Anton Dyrhovd  
Dyrhovd Elektro AS Mobil: 992 07 400
3535 Krøderen epost: kjella@dyrhovd.no
   
Johannes Helgevold  
Helgevold Elektro AS Mobil: 911 20 560
Helgevoldsgården 5 epost: johannes@helgevold.com
5585 Sandeid  
   
Drude Herdlevær  
Nettpartner Drift Mobil: 459 76 465
avd. Hordaland epost: drude.herdlevaer@nettpartner.no
Storebotn 29  
5309 Kleppestø  
   
Egil Vårdal Mobil: 952 34 850
Holmedal Elektriske AS epost:egil@holmedalelektriske.no
6982 Holmedal  
   
Hallgeir Hynne  
Caverion AS Mobil: 905 71 683
Moafjæra 10 epost:hallgeir.hynne@caverion.no
7600 Levanger  
   
Asle Antonsen  
Solland Elektro AS Mobil: 977 91 622
Pedersgata 110 epost: aantonsen@solland.no
4014 Stavanger  
   
Tormod Bakke  
Bakke El-installasjon AS Mobil: 977 68 952
Hammersteds gate 19 epost: tormod@bakkeelinst.no
2815 Gjøvik