Styre og tillitsvalgte

Nelfos Hovedstyre 2019-2021:

 

Rune Kolbeinsvik Hovedstyrets leder
Electro Automation Austevoll AS  Mobil 952 91 901
5394 KOLBEINSVIK epost:rune.kolbeinsvik@el-aus.no
   
Kjell Anton Dyrhovd Nestleder/ Utvalgsleder Teknisk utvalg
Dyrhovd Elektro AS Mobil 992 07 400
3535 KRØDEREN epost: kjella@dyrhovd.no
   
Alf Hjelmaas Utvalgsleder Arbeidsgiverutvalget
West Elektro  
Omagata 118 Mobil 994 85 966
6517 KRISTIANSUND N
epost:alf.hjelmaas@west-elektro.no
   
Ole Erik Vognild Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Nyvold Installasjon AS  
Inge Krokans vei 14 Mobil 959 01 090
7340 OPPDAL epost: ole.erik.vognild@nyinst.no
   
Knut Gaaserud  
Caverion Norge AS
Postboks 6260 Etterstad Mobil 918 15 318
0603 OSLO epost: knut.gaaserud@caverion.com
 
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS  
Sandstuveien 70 Mobil 915 33 030
0680 OSLO epost: erik@de-elektro.no
   
Kurt Olsen  
Akaso Elektro AS  
Boganesvingen 48 Mobil 928 29 424
4020 STAVANGER epost: kurt.olsen@akaso.no
   
Egil Vårdal  
Holmedal Elektriske AS Mobil: 952 34 850
6982 HOLMEDAL epost: egil.holmedalelektriske.no
   
Svein Erik Bjelland  
Bjelland Elektro  
Smørsund
Mobil 911 22 843 
5550 SVEIO
epost: post@bjellandelektriske.no
   
Anne Kristin Brekke  
Kolbjørn Olsen AS  
Industriveien 33 Mobil 480 35 480
9325 BARDUFOSS epost: anne.kristin@kolsen.no
   
Tom E. Kristiansen  
Nordkontakt AS  
Jernbaneveien 23 Mobil: 913 13 250
8012 BODØ epost: tom@nordkontakt.no 
   
Erik Nytrøen   
Ringsaker Elektro AS   
Postboks 214 Mobil: 992 86 971
2391 MOELV epost: erik.nytroen@eet.as

 

Vararepresentanter:



   
Anne Maria Langeland  
Vangen Elektriske 
Brynaskogen 25 Mobil 901 28 721
5705 VOSS epost: annemaria@vangen-elektriske.no
   
Øyvind Hagen  
Bravida AS
Porsgrunnsveien 188 Mobil 450 15 606
3735 SKIEN epost: oyvind.hagen@bravida.no
   
Jacob Særsten  
LOS Elektro AS
Hollundsdalen 3 Mobil 481 62 111 
5430 BREMNES epost:jacob@los-elektro.no
   

 

Arbeidsgiverutvalget - AGU:

Alf Hjelmaas Utvalgsleder 
West Elektro AS
Ormagata 118 Mobil 994 85 966
6517 KRISTIANSUND epost: alf.hjelmaas@west-elektro.no
   
Frode Johansen  
ElektroXperten AS
Industrigata 10A Mobil 920 24 936
4687 Kristiansand epost: fj@elxp.no
   
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS
Sandstuveien 70 Mobil 915 33 030
0680 Oslo epost: erik@de-elektro.no
   
Tom E. Kristiansen  
Nordkontakt AS  
Jernbaneveien 23  Mobil: 913 13 250
8012 Bodø epost: tom@nordkontakt.no
   
Ørjan Rongved  
Sønnico As avd. Bergen
Postboks 3600 Fyllingsdalen Mobil: 932 48 129
5845 Bergen epost: orjan.rongved@sonnico.no
   
 Morten Dolvik  
 Caverion Norge AS  
 Postboks 6260 Etterstad Mobil: 995 17 247
 0603 Oslo epost: morten.dolvik@caverion.com
   
Øystein Ramsøskar  
Bravida Norge AS  
Postboks 5656 Sluppen Mobil: 920 17 408
7486 Trondheim epost: oystein.ramsoskar@bravida.no
   
Bjørn Erik Johansen  
X5 elektro AS
Postboks 144 Mobil: 450 15 411
9501 Alta epost: bjorn.erik@x5elektro.no 

 

Næringspolitisk utvalg - NPU:

Ole Erik Vognild Utvalgsleder 
Nyvold Installasjon AS
Inge Krokannsvei 14 Mobil: 959 01 090
7340 OPPDAL epost: ole.erik.vognild@nyinst.no
   
Liv Therese Andersen  
GK Elektro AS
Postboks 670, Bryn Mobil: 901 10 443
0611 Oslo epost: liv-therese.andersen@gk.no
   
Knut Gaaserud  
Caverion Norge AS
Postboks 6260 Etterstad Mobil: 918 15 318
0603 Oslo epost: knut.gaaserud@caverion.com 
   
Leif Ims  
Kreatel AS
Folkvordveien 11 Mobil: 952 99 580
4318 Sandnes epost:leidulf.ims@kreatel.no
 
Erlend Iversen  
Kimek AS  
Postboks 34 Mobil: 997 96 435
9915 Kirkenes epost: eiv@kimek.com
   
Anne Maria Langeland  
Vangen Elektriske  
Brynaskogen 25 Mobil: 901 28 721
5705 Voss epost: annemaria@vangen-elektriske.no
   
Vidar Låte   
Aventi Technology AS  
Østre Aker vei 19 Mobil: 901 39 388
0581 Oslo epost: vidar.laate@aventi.no
   
Kjetil Mikelborg  
Laugstol AS
Postboks 244 Mobil: 958 32 068
3901 Porsgrunn epost:kjetil.mikelborg@laugstol.no 
   

 

Teknisk utvalg - TU:

Kjell Anton Dyrhovd Utvalgsleder 
Dyrhovd Elektro AS Mobil: 992 07 400
3535 Krøderen epost: kjella@dyrhovd.no
   
Johannes Helgevold  
Helgevold Elektro AS
Helgevoldsgården 5 Mobil: 911 20 560
5585 Sandeid epost: johannes@helgevold.com 
   
Drude Herdlevær  
Nettpartner Drift
avd. Hordaland
Storebotn 29 Mobil: 459 76 465
5309 Kleppestø epost: drude.herdlevaer@nettpartner.no
   
Egil Vårdal
Holmedal Elektriske AS Mobil: 952 34 850
6982 Holmedal epost:egil@holmedalelektriske.no
   
Hallgeir Hynne  
Caverion AS
Moafjæra 10 Mobil: 905 71 683
7600 Levanger epost:hallgeir.hynne@caverion.com
   
Asle Antonsen  
Solland Elektro AS
Pedersgata 110 Mobil: 977 91 622
4014 Stavanger epost: aantonsen@solland.no 
   
Tormod Bakke  
Bakke El-installasjon AS
Hammersteds gate 19 Mobil: 977 68 952
2815 Gjøvik epost: tormod@bakkeelinst.no 
   
Johnny Eriksen  
Slagen Elektriske AS  
Essoveien 2 Mobil: 930 62 056
3153 Tolvsrød epost: johnny@slagenelektriske.no

 

ElektroXperten AS