Styre og tillitsvalgte

NELFOs HOVEDSTYRE 2019-2021:

 

Rune Kolbeinsvik Hovedstyrets leder
Electro Automation Austevoll AS  Mobil 952 91 901
5394 KOLBEINSVIK epost:rune.kolbeinsvik@el-aus.no
   
Kjell Anton Dyrhovd Nestleder/ Utvalgsleder Teknisk utvalg
Dyrhovd Elektro AS Mobil 992 07 400
3535 KRØDEREN epost: kjella@dyrhovd.no
   
Alf Hjelmaas Utvalgsleder Arbeidsgiverutvalget
West Elektro  
Omagata 118 Mobil 994 85 966
6517 KRISTIANSUND N
epost:alf.hjelmaas@west-elektro.no
   
Ole Erik Vognild Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Nyvold Installasjon AS  
Inge Krokans vei 14 Mobil 959 01 090
7340 OPPDAL epost: ole.erik.vognild@nyinst.no
   
Knut Gaaserud  
Caverion Norge AS
Postboks 6260 Etterstad Mobil 918 15 318
0603 OSLO epost: knut.gaaserud@caverion.com
 
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS  
Sandstuveien 70 Mobil 915 33 030
0680 OSLO epost: erik@de-elektro.no
   
Kurt Olsen  
Akaso Elektro AS  
Boganesvingen 48 Mobil 928 29 424
4020 STAVANGER epost: kurt.olsen@akaso.no
   
Egil Vårdal  
Holmedal Elektriske AS Mobil: 952 34 850
6982 HOLMEDAL epost: egil.holmedalelektriske.no
   
Svein Erik Bjelland  
Bjelland Elektro  
Smørsund
Mobil 911 22 843 
5550 SVEIO
epost: post@bjellandelektriske.no
   
Anne Kristin Brekke  
Kolbjørn Olsen AS  
Industriveien 33 Mobil 480 35 480
9325 BARDUFOSS epost: anne.kristin@kolsen.no
   
Tom E. Kristiansen  
Nordkontakt AS  
Jernbaneveien 23 Mobil: 913 13 250
8012 BODØ epost: tom@nordkontakt.no 
   
Erik Nytrøen   
Ringsaker Elektro AS   
Postboks 214 Mobil: 992 86 971
2391 MOELV epost: erik.nytroen@eet.as

 

Vararepresentanter:



   
Anne Maria Langeland  
Vangen Elektriske 
Brynaskogen 25 Mobil 901 28 721
5705 VOSS epost: annemaria@vangen-elektriske.no
   
Øyvind Hagen  
Bravida AS
Porsgrunnsveien 188 Mobil 450 15 606
3735 SKIEN epost: oyvind.hagen@bravida.no
   
Jacob Særsten  
LOS Elektro AS
Hollundsdalen 3 Mobil 481 62 111 
5430 BREMNES epost:jacob@los-elektro.no
   

 

Arbeidsgiverutvalget - AGU:

Alf Hjelmaas Utvalgsleder AGU
West Elektro AS
Ormagata 118 Mobil 994 85 966
6517 KRISTIANSUND epost: alf.hjelmaas@west-elektro.no
   
Einar Jørgensen  
Elektro Bodø AS Mobil 916 36 782
8037 Bodø epost: einar.jorgensen@elektro.no
   
Bjørn Utne  
Bravida AS Mobil 922 55 860
Avd. Sarpsborg epost: bjorn.utne@bravida.no
Postboks 184  
1701 Sarpsborg  
   
Frode Johansen  
ElektroExperten AS Mobil 911 91 681
Industrigata 10A epost: fj@elxp.no
4687 Kristiansand  
   
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS Mobil 915 33 030
Sandstuveien 70 epost: erik@de-elektro.no
0680 Oslo  
   
Ørjan Rognved  
Sønnico As avd. Bergen Mobil: 932 48 129
Postboks 3600 Fyllingsdalen epost: orjan.rognved@sonnico.no
5845 Bergen  
   
 Morten Dolvik  
 Caverion Norge AS  Mobil: 995 17 247
 Postboks 6260 Etterstad  epost: morten.dolvik@caverion.com
 0603 Oslo  
   

 

Næringspolitisk utvalg - NPU:

Ole Erik Vognild Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Nyvold Installasjon AS
Inge Krokannsvei 14 Mobil: 959 01 090
7340 OPPDAL epost: ole.erik.vognild@nyinst.no
   
Thor Bergli  
Smart Elektro AS Mobil: 957 29 178
Jerikoveien 20 epost: thor@smartelektro.no
1067 Oslo  
   
Ronald Dyrhol  
Hareid Elektriske Teknikk AS Mobil: 900 60 874
Hareidmyrane epost: ronald.dyrhol@hareid-elektriske.no
6060 Hareid  
   
Nina Hansen  
J.M. Hansen AS Mobil: 416 05 904
Postboks 2604 epost:nina.hansen@jmhansen.no
9273 Tromsø  
 
Kjetil Mikelborg  
Laugstol AS Mobil: 958 32 068
Postboks 244 epost:kjetil.mikelborg@laugstol.no
3901 Porsgrunn  
   
Even Steenvaag Leira  
GK Elektro AS Mobil: 908 87 758
Postboks 70 Bryn epost: even.leira@gk.no
0611 Oslo  
   
Vidar Låte (observatør)  
Aventi Technology AS Mobil: 901 39 388
Østre Aker vei 19 epost: vidar.laate@aventi.no
0581 Oslo  

 

Teknisk utvalg - TU:

Kjell Anton Dyrhovd Utvalgsleder Teknisk utvalg
Dyrhovd Elektro AS Mobil: 992 07 400
3535 Krøderen epost: kjella@dyrhovd.no
   
Johannes Helgevold  
Helgevold Elektro AS Mobil: 911 20 560
Helgevoldsgården 5 epost: johannes@helgevold.com
5585 Sandeid  
   
Drude Herdlevær  
Nettpartner Drift Mobil: 459 76 465
avd. Hordaland epost: drude.herdlevaer@nettpartner.no
Storebotn 29  
5309 Kleppestø  
   
Egil Vårdal Mobil: 952 34 850
Holmedal Elektriske AS epost:egil@holmedalelektriske.no
6982 Holmedal  
   
Hallgeir Hynne  
Caverion AS Mobil: 905 71 683
Moafjæra 10 epost:hallgeir.hynne@caverion.com
7600 Levanger  
   
Asle Antonsen  
Solland Elektro AS Mobil: 977 91 622
Pedersgata 110 epost: aantonsen@solland.no
4014 Stavanger  
   
Tormod Bakke  
Bakke El-installasjon AS Mobil: 977 68 952
Hammersteds gate 19 epost: tormod@bakkeelinst.no
2815 Gjøvik