Nelfo Telemark

NelfoTelemark ivaretar medlemmenes interesser i vår region. Medlemmenes hovedårsak til medlemskap, er lokal nettverksbygging. Fanesaker i lokalforeningen har de siste årene vært utdanning, elsikkerhet og lokal næringspolitikk.

Medlemsfordeler
Her finner du oversikt over hvilke medlemsfordeler vi tilbyr.  

Meld deg inn
Meld deg inn i Nelfo Telemark her.  

Kontakt Nelfo Telemark
Ved vårt kontor i Telemark kan du kontakte følgende:
Jeanne Finsrud, 920 68 042, jeanne.finsrud@nelfo.no
Sina Fjellvang, 35 90 51 20, sina.fjellvang@nelfo.no
Egil Aadne, regionsjef i Vestfold. Mobil:992 91 994  egil.aadne@nelfo.no


Medlemmer i Telemark

Lurer du på hvem som er medlem i Nelfo Telemark? Du finner komplett medlemsoversikt inndelt i kommuner her.  

Kurs
Medlemmene i Nelfo Telemark er opptatt av kompetanseheving. Vår viktigste kursleverandør er Nelfoskolen. Les mer om hvilke kurs Nelfoskolen tilbyr på landsbasis her.  

Opplæringskontor
Har du spørsmål om lærlinger, læreplaner eller lignende, ta kontakt med Elektrofag Telemark via www.elektrofag.net.  

Styremedlemmer Nelfo Telemark:

Jan Øverland
Per Øverland AS
Engerbakken 14
3946 Porsgrunn
Mob: 918 32 918
Tlf: 35 93 38 61
E-mail: per-over@online.no 

Morten Dyrud
Dyrud Elektro AS
Vekanvegen 3
3840 Seljord
Mob: 951 06 333
Tlf: 35 05 80 80
E-mail: morten@dyrud.no 

Espen Utzig
Z-Elektro AS 
Rødmyrsvingen 84
3740 Skien
Mob: 982 88 955
Tlf: 400 06 707
E-mail: espen@zelektro.no 

Kai Tore Austad
Austad Elektro AS
Strandgata 18 
3750 Drangedal
Mob: 476 50 777
Tlf: 476 50 777
E-mail:post@austadelektro.no  

Ole Halvor Kolstad
Elektropluss AS
Gullbringvegen 10
3800 Bø i Telemark
Mob: 901 00 030
Tlf: 35 06 10 00
E-mail: ole.halvor@elektropluss.no

Hugo Johansen
Bravida AS, avd Telemark
Porsgrunnsvegen 188
3735 Skien
Mob: 930 05 422
Tlf: 35 50 64 50
E-mail: hugo.johansen@bravida.no

 

 Mer om Nelfo

Her finner du mer informasjon om Nelfo og vårt lovverk. 

 

Besøksadresse: Direktør Smidhtsgate 3, 3732 Skien.