Styre og tillitsvalgte

NELFOs HOVEDSTYRE 2015-2017:

John Harry Simonstad Hovedstyrets leder
Arendal El Team AS  
Strømsbusletta 78 Mobil 952 58 849
4847 ARENDAL epost: john.harry.simonstad@aeteam.no
   
Rune Kolbeinsvik Utvalgsleder arbeidsgiverutvalget
Electro Automation Austevoll AS  
  Mobil 952 91 901
5394 Kolbeinsvik epost: rune.kolbeinsvik@el-aus.no
   
Jan Thore Urheim Nestleder/Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Urheims Elektrokompani AS  
Chr. Michelsens gate 9 Mobil 982 21 970
5012 BERGEN epost: jt.urheim@urheim.no
   
Ingemund Mjøen Leder Teknisk utvalg 
X5elektro  
Postboks 144 Mobil 450 15 410
9501 ALTA epost:  ingemund@x5elektro.no
   
Arild Albrigtsen  
Harstad Elektro AS  
Margrethe Jørgensens vei 3 Mobil 907 77 455
9406 Harstad epost: arild@harstad-elektro.no
   
Tore Bakke  
Bravida Norge AS  
Postboks 313 Økern Mobil 909 41 607
0511 Oslo epost: tore.bakke@bravida.no
   
Drude Herdlevær  
Nettpartner Drift  
avd. Hordaland
Mobil 459 76 465
Storebotn 29
epost: drude.herdlevaer@nettpartner.no
5309 Kleppestø  
   
Svein Erik Svarte  
NTE AS  
  Mobil 915 13 602
7736 STEINKJER epost: svein.svarte@nte.no
 
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS  
Sandstuveien 70 Mobil 915 33 030
0680 OSLO epost: erik@de-elektro.no
   
Alf Hjelmaas  
West Elektro AS  
Omagata 118 Mobil 994 85 966
6517 KRISTIANSUND N epost: alf.hjelmaas@west-elektro.no
   
Kurt Olsen  
Akaso Elektro AS  
Boganesvingen 48 Mobil 928 29 424
4020 STAVANGER epost: kurt.olsen@akaso.no
   
John H. Waatsveen  
Fjeldseth AS  
Postboks 3055 Lade Mobil 918 66 702
7441 TRONDHEIM epost: john.w@fjeldseth.no

 

Vararepresentanter:



   
Kjell Anton Dyrhovd  
Dyrhovd Elektro AS Mobil 992 07 400
3535 KRØDEREN epost: kjella@dyrhovd.no
   
Egil Vårdal  
Holmedal Elektriske AS Mobil 952 34 850
6982 HOLMEDAL epost:egil@holmedalelektriske.no

 

Arbeidsgiverutvalget - AGU:

Rune Kolbeinsvik Utvalgsleder AGU
Electro Automation Austevoll AS Mobil 952 91 901
5394 Kolbeinsvik epost: rune.kolbeinsvik@el-aus.no
   
Einar Jørgensen  
Elektro Bodø AS Mobil 916 36 782
8037 Bodø epost: einar.jorgensen@elektro.no
   
Stine Kolsrud  
Eltel Networks AS Mobil 992 62 034
Postboks 343 Alnabru epost: stine.kolsrud@eltelnetworks.com
0614 Oslo  
 
Bjørn Utne  
Bravida AS Mobil 922 55 860
Avd. Sarpsborg epost: bjorn.utne@bravida.no
Postboks 184  
1701 Sarpsborg  
   
John H. Waatsveen  
Fjeldseth AS Mobil 918 66 702
Postboks 3055 Lade epost: john.w@fjeldseth.no
7441 Trondheim  
   
Frode Johansen  
ElektroExperten AS Mobil 911 91 681
Industrigata 10A epost: fj@elxp.no
4687 Kristiansand  
   
Erik Backe Hansen  
DE Elektro AS Mobil 915 33 030
Sandstuveien 70 epost: erik@de-elektro.no
0680 Oslo  

 

Næringspolitisk utvalg - NPU:

Jan Thore Urheim Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Urheims Elektrokompani AS Mobil: 982 21 970
Chr. Michelsens gate 9 epost: jt.urheim@urheim.no
5012 Bergen  
   
Thor Bergli  
Smart Elektro AS Mobil: 957 29 178
Jerikoveien 20 epost: thor@smartelektro.no
1067 Oslo  
   
Ronald Dyrhol  
Hareid Elektriske Teknikk AS Mobil: 900 60 874
Hareidmyrane epost: ronald.dyrhol@hareid-elektriske.no
6060 Hareid  
   
Kjell Egil Ellingsen  
Rønning Elektro AS Mobil: 918 52 298
Zetlitvegen 2 epost:kjell.ellingsen@ronning-el.no
4017 Stavanger  
   
Anders Hauglie-Hanssen  
Eltel Networks AS Mobil: 917 58 666
Postboks 343, Alnabru epost: anders.hauglie.hanssen@eltelnetworks.no
0614 Oslo  
   
Nina Hjort  
J.M. Hansen AS Mobil: 416 05 904
Postboks 2604 epost:nina.hjort@jmhansen.no
9273 Tromsø  
 
Kjetil Mikkelborg  
Laugstol AS Mobil: 958 32 068
Postboks 244 epost:kjetil.mikelborg@laugstol.no
3901 Porsgrunn  
   
Ole Erik Vognild  
Nyvold Installasjon AS Mobil: 959 01 090
Industriveien N 22B epost:ole.erik.vognild@nyinst.no
7340 Oppdal  

 

Teknisk utvalg:

Ingemund Mjøen Utvalgsleder Teknisk utvalg
x5elektro AS Mobil: 450 15 410
Postboks 144 epost:ingemund@x5elektro.no
9501 Alta  
   
Kjell Anton Dyrhovd  
Dyrhovd Elektro AS Mobil: 992 07 400
3535 Krøderen epost: kjella@dyrhovd.no
   
Oddvar Galta  
Rønning Elektro AS Mobil: 959 83 213
Langflåtveien 5 epost: oddvar.galta@ronning-el.no
4017 Stavanger  
   
Johannes Helgevold  
Helgevold Elektro AS Mobil: 911 20 560
Helgevoldsgården 5 epost: johannes@helgevold.com
5585 Sandeid  
   
Drude Herdlevær  
Nettpartner Drift Mobil: 459 76 465
avd. Hordaland epost: drude.herdlevaer@nettpartner.no
Storebotn 29  
5309 Kleppestø  
   
Egil Vårdal Mobil: 952 34 850
Holmedal Elektriske AS epost:egil@holmedalelektriske.no
6982 Holmedal  
   
Hallgeir Hynne  
Caverion AS Mobil: 905 71 683
Moafjæra 10 epost:hallgeir.hynne@caverion.no
7600 Levanger  

 

Kontrollkomiteen:

Bjørn Jostein Jacobsen   
JATEC AS  
Postboks 413 Mobil:  900 93 073
5501 HAUGESUND epost: jacobsen@jatec.no
   
Willy Storsveen   
Installasjonsservice  
Postboks 64  Mobil: 971 84 305
2341 Løten  epost: willy.storsveen@outlook.com